Ürün Gruplarımız
KURUMSAL


ARYA METAL SAN. 2008 yılında Dudullu OSB sınırları içinde Des Sanayi Sitesinde kuruldu. Kuruluşumuza temel olarak sektördeki 10 yıllık malzeme ve ısıl işlem bilgimizi referans aldık. Şu anda yetişmiş ve deneyimli metalürji mühendisleri kadromuzla Türkiye’nin her noktasına en hızlı hizmeti verebilmekteyiz.

ARYA Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, hızla gelişmekte olan sanayimizde siz değerli üretici firmalarımıza; seri, ucuz, kaliteli üretim sürecinde daha verimli olabilmemiz amacıyla en iyi bir şekilde hizmet vermektedir.
ARYA Metal; öncelikli olarak Bakır – Bronz Alaşımları, İthal Sürekli döküm Sfero ve Pik Çubuklar, Paslanmaz Çelikler, Takım Çelikleri, Kalıp Çelikleri satışı ve ısıl işlem proseslerinde hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Stoklarımızda soğuk iş takım çelikleri, sıcak iş takım çelikleri, plastik kalıp çelikleri, yüksek hız çelikleri, toz metal çelikler, nitrasyon çelikleri, paslanmaz çelikler, imalat ıslah sementasyon çelikleri, lama ve yuvarlak ölçülerde mevcuttur. Bunun dışında kalıp imalat sektöründe kullanılan ithal Çekme Sfero ve Pik Çubuklar, Bronz-Bakır Alaşımları ve alüminyum alaşımlarını da stoklarımızda tutmaktayız.
Firmamız müşteri odaklı çalışma ilkesini prensip edinmiştir. Hızlı hizmet, doğru hizmet, her aşamada hızlı ve doğru teknik destek sektördeki payımızın artması ve devamlılığımız için önem taşımaktadır.
10 yıllık endüstriyel bilgi ve tecrübemizle, yetişmiş teknik ekiple hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlarımızla sektörümüzün en geniş ve çağın gerektirdiği en yeni ürünlerle hizmetindeyiz.Anasayfa      Kurumsal   Ürünlerimiz   Hizmetlerimiz    İletişim
           artworks stratejik360